Федерація Тенісу України
  Турнір: КУБОК УКРАЇНИ (29.06.2020 - 05.07.2020)        Категорія: A        ДОРОСЛІ    ЗМІШАНИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>


№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
1
 
Туваков А.А. (Львів) /Мартемянова А.С.(Львів)
  
  
   Туваков
/Мартемянова
  
   6-4 6-1
  
   Туваков
/Мартемянова

   6-2 6-3
  
   Зейналова
/Максимчук
  
   6-3 7-6(3)
  
   Милокостов
/Костюк
  
   7-5 6-1
  
   Милокостов
/Костюк
  
   6-0 5-7 12-10
2
 
Сергєєв І.О. (Дніпро) /Соболєва А.К.(Дніпро)
  
  
3
 
Пузанов Д.Є. (Київ) /Даценко В.М.(Київ)
  
  
   Рассолов
/Прокопенко
  
   6-3 7-5
  
4
 
Рассолов М.С. (Дніпро) /Прокопенко Є.С.(Харків)
  
  
5
 
Доллар С.Е. (Київ) /Дятлова К.Д.(Київ)
  
  
   Зейналова
/Максимчук
  
   6-4 6-3
  
   Зейналова
/Максимчук

   6-4 6-3
  
6
 
Зейналова С.М. (Святопетрівське) /Максимчук І.Я.(с. Святопетрівське)
  
  
7
 
Бондарь М.Р. (с. Хотів) /Качур К.О.(с. Святопетрівське)
  
  
   Ільницький
/Скорупська
  
   6-1 5-7 10-8
  
8
 
Ільницький С.М. (Львів) /Скорупська А.К.(Львів)
  
  
9
 
Захаров В.А. (Одеса) /Іванова І.О.(Одеса)
  
  
   Шияновський
/Зеленчук
  
   6-2 3-6 11-9
  
   Подорожний
/Вишкіна

   6-3 6-2
  
   Милокостов
/Костюк
  
   6-2 6-0
  
10
 
Шияновський О.А. (Одеса) /Зеленчук М.А.(Львів)
  
  
11
 
Самофалов Г.Ю. (Одеса) /Сичова Є.О.(Київ)
  
  
   Подорожний
/Вишкіна
  
   6-3 7-5
  
12
 
Подорожний А.С. (Київ) /Вишкіна М.О.(Харків)
  
  
13
 
Добріян А.І. (Хмельницький) /Сагдієва А.Б.(Хмельницький)
  
  
   Добріян
/Сагдієва
  
   7-5 6-4
  
   Милокостов
/Костюк

   6-4 6-3
  
14
 
Нєвєров М.О. (Київ) /Вдовиченко С.Г.(Київ)
  
  
15
 
Опанасенко Є.Є. (Київ) /Граб Е.П.(Чернівці)
  
  
   Милокостов
/Костюк
  
   7-5 6-1
  
16
 
Милокостов Д.В. (Донецьк) /Костюк М.О.(с. Чайки)
  
  
17
 
Бойчук Р.І. (Львів) /Бокова В.О.(с. Святопетрівське)
  
  
   Бойчук
/Бокова
  
   6-2 6-3
  
   Бойчук
/Бокова

   6-3 6-0
  
   Бойчук
/Бокова
  
   6-3 5-7 10-3
  
   Бойчук
/Бокова
  
   6-1 2-6 10-8
  
18
 
Брайнін О.Д. (Донецьк) /Пінаєва А.А.(Бровари)
  
  
19
 
Каминін Д.В. (Київ) /Семенова Є.О.(Київ)
  
  
   Каминін
/Семенова
  
   5-7 6-4 13-11
  
20
 
Ужиловський В.Г. (Київ) /Гукасян Л.Г.(Чорноморськ)
  
  
21
 
Багбеков Т.Р. (Миколаїв) /Черняєва А.Ю.(Одеса)
  
  
   Плаксій
/Коккін
  
   6-2 6-4
  
   Сікорський
/Подураєва

   6-3 6-1
  
22
 
Плаксій Х.В. (Одеса) /Коккін О.А.(Одесса)
  
  
23
 
Сікорський Ф.К. (Київ) /Подураєва М.А.(Львів)
  
  
   Сікорський
/Подураєва
  
   7-5 5-7 10-6
  
24
 
Бондар А.В. (Запоріжжя) /Романишин О.О.(Львів)
  
  
25
 
Єрохін Д.С. (Київ) /Запаринюк А.Р.(Львів)
  
  
   Муравйов
/Рублевська
  
   6-3 6-2
  
   Сарафин
/Пархоменко

   7-5 6-4
  
   Сарафин
/Пархоменко
  
  
26
 
Муравйов М.В. (Кривий Ріг) /Рублевська К.А.(Харків)
  
  
27
 
Теперев Є.О. (Київ) /Попова М.С.(Київ)
  
  
   Сарафин
/Пархоменко
  
   6-1 6-0
  
28
 
Сарафин І.Є. (Коломия) /Пархоменко А.О.(Суми)
  
  
29
 
Куришко Б.С. (Нова Каховка) /Труніна О.А.(Хмельницький)
  
  
   Філіма
/Жолдакова
  
   6-2 6-2
  
   Смірнов
/Берген

   6-1 6-0
  
30
 
Філіма М.Ю. (Київ) /Жолдакова А.А.(Київ)
  
  
31
 
Смірнов А.В. (Горлівка) /Берген М.М.(Бровари)
  
  
   Смірнов
/Берген
  
   6-3 6-3
  
32
 
Єгоров В.О. (Ужгород) /Дичка Т.В.(Ужгород)
  
  
№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець