Федерація Тенісу України
  Турнір: КУБОК УКРАЇНИ (29.06.2020 - 05.07.2020)        Категорія: A        ДОРОСЛІ   ЖІНКИ   ПАРНИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>


№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
1
 
Мартемянова А.С. (Львів) /Скорупська А.К.(Львів)
  
  
   Мартемянова
/Скорупська
  
  
   Мартемянова
/Скорупська

   6-3 6-1
  
   Жолдакова
/Подураєва
  
   6-1 6-4
  
   Жолдакова
/Подураєва
  
   7-5 7-5
  
   Жолдакова
/Подураєва
  
   6-2 6-3
2
 
BYE /BYE
  
  
3
 
Руденко К.С. (Токмак ) /Калита Н.В.(Трускавець)
  
  
   Харченко
/Чередник
  
   6-2 6-1
  
4
 
Харченко М.О. (Київ) /Чередник Є.В.(Київ)
  
  
5
 
Жолдакова А.А. (Київ) /Подураєва М.А.(Львів)
  
  
   Жолдакова
/Подураєва
  
   6-1 6-2
  
   Жолдакова
/Подураєва

   6-4 6-3
  
6
 
Сидоренко А.Є. (Бориспіль) /Машошина К.О.(Київ)
  
  
7
 
BYE /BYE
  
  
   Маслей
/Микитин
  
  
8
 
Маслей М.Ю. (Мукачево) /Микитин Я.І.(Трускавець)
  
  
9
 
Глагола М.О. (с. Святопетрівське) /Бокова В.О.(с. Святопетрівське)
  
  
   Глагола
/Бокова
  
  
   Лазаренко
/Берген

   7-5 6-1
  
   Дятлова
/Дятлова
  
   7-6(4) 6-4
  
10
 
BYE /BYE
  
  
11
 
Пінаєва А.А. (Бровари) /Коваленко С.І.(Київ)
  
  
   Лазаренко
/Берген
  
   6-1 6-4
  
12
 
Лазаренко К.Д. (с. Чайки) /Берген М.М.(Бровари)
  
  
13
 
Пархоменко А.О. (Суми) /Вишкіна М.О.(Харків)
  
  
   Дятлова
/Дятлова
  
   7-5 5-7 10-7
  
   Дятлова
/Дятлова

   6-3 7-5
  
14
 
Дятлова Д.Д. (Київ) /Дятлова К.Д.(Київ)
  
  
15
 
BYE /BYE
  
  
   Паладі
/Черняєва
  
  
16
 
Паладі С.Є. (Одеса) /Черняєва А.Ю.(Одеса)
  
  
17
 
Труніна О.А. (Хмельницький) /Черноморська С.С.(Київ)
  
  
   Труніна
/Черноморська
  
  
   Котлярова
/Бобровська

   6-3 6-3
  
   Котлярова
/Бобровська
  
  
   Ващенко
/Ващенко
  
   6-1 6-2
  
18
 
BYE /BYE
  
  
19
 
Котлярова С.В. (Київ) /Бобровська М.О.(Київ)
  
  
   Котлярова
/Бобровська
  
  
20
 
Зеленчук М.А. (Львів) /Граб Е.П.(Чернівці)
  
  
21
 
Овчарова Є.Д. (Одеса) /Гукасян Л.Г.(Чорноморськ)
  
  
   Соболєва
/Рублевська
  
   6-3 6-2
  
   Соболєва
/Рублевська

   Мед.від.
  
22
 
Соболєва А.К. (Дніпро) /Рублевська К.А.(Харків)
  
  
23
 
BYE /BYE
  
  
   Гінка
/Запаринюк
  
  
24
 
Гінка А.Я. (Львів-Брюховичі) /Запаринюк А.Р.(Львів)
  
  
25
 
Сичова Є.О. (Київ) /Даценко В.М.(Київ)
  
  
   Сичова
/Даценко
  
  
   Сичова
/Даценко

   0-6 6-4 11-9
  
   Ващенко
/Ващенко
  
   6-2 6-2
  
26
 
BYE /BYE
  
  
27
 
Романишин О.О. (Львів) /Пироженко М.В.(Київ)
  
  
   Корнєва
/Вдовиченко
  
   6-2 6-4
  
28
 
Корнєва В.І. (Дніпро) /Вдовиченко С.Г.(Київ)
  
  
29
 
Прокопенко Є.С. (Харків) /Плаксій Х.В.(Одеса)
  
  
   Ващенко
/Ващенко
  
   7-5 6-3
  
   Ващенко
/Ващенко

   6-7(3) 6-2 10-4
  
30
 
Ващенко А.С. (Київ) /Ващенко А.С.(Київ)
  
  
31
 
BYE /BYE
  
  
   Терлецька
/Дичка
  
  
32
 
Терлецька О.І. (Львів) /Дичка Т.В.(Ужгород)
  
  
№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець