Федерація Тенісу України
  Турнір: КУБОК УКРАЇНИ (29.06.2020 - 05.07.2020)        Категорія: A        ДОРОСЛІ  ЧОЛОВІКИ   ПАРНИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>


№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
1
 
Крутих О.В. (Київ) /Ужиловський В.Г.(Київ)
  
  
   Крутих
/Ужиловський
  
   6-1 6-0
  
   Крутих
/Ужиловський

   6-1 4-6 10-4
  
   Крутих
/Ужиловський
  
   6-1 7-6(3)
  
   Крутих
/Ужиловський
  
   6-2 6-3
  
   Крутих
/Ужиловський
  
   6-4 7-6(5)
2
 
Багбеков Т.Р. (Миколаїв) /Керечан М..(Ужгород)
  
  
3
 
Степахно А.В. (Київ) /Туваков А.А.(Львів)
  
  
   Смірнов
/Мухтарулін
  
   6-4 6-4
  
4
 
Смірнов А.В. (Горлівка) /Мухтарулін Т.Р.(Мукачево)
  
  
5
 
Нєвєров М.О. (Київ) /Милокостов Д.В.(Донецьк)
  
  
   Нєвєров
/Милокостов
  
   6-1 3-6 15-13
  
   Городинський
/Олійник

   6-3 6-2
  
6
 
Лопушинський Н.А. (Львів) /Сарафин І.Є.(Коломия)
  
  
7
 
Городинський В.А. (Херсон) /Олійник В.О.(Київ)
  
  
   Городинський
/Олійник
  
   6-1 6-3
  
8
 
Бондар А.В. (Запоріжжя) /Бойчук Р.І.(Львів)
  
  
9
 
Коккін О.А. (Одесса) /Захаров В.А.(Одеса)
  
  
   Альоша
/Чернов
  
   6-2 7-6(5)
  
   Альоша
/Чернов

   6-1 6-4
  
   Альоша
/Чернов
  
   6-2 7-5
  
10
 
Альоша Н.А. (Київ) /Чернов О.Г.
  
  
11
 
Федоров Д.О. (Білгород-Дністровський) /Ільницький С.М.(Львів)
  
  
   Федоров
/Ільницький
  
   6-1 6-4
  
12
 
Маркін М.М. (Київ) /Пузанов Д.Є.(Київ)
  
  
13
 
Бакланов Г.О. (Буча) /Бакланов Є.О.(Буча)
  
  
   Бакланов
/Бакланов
  
   6-4 2-6 10-8
  
   Бакланов
/Бакланов

   6-4 1-6 10-7
  
14
 
Філіма М.Ю. (Київ) /Пустовойтенко Д.В.(Київ)
  
  
15
 
Самофалов Г.Ю. (Одеса) /Подорожний А.С.(Київ)
  
  
   Брайнін
/Кравченко
  
   6-2 6-2
  
16
 
Брайнін О.Д. (Донецьк) /Кравченко Г.І.(Гатне)
  
  
17
 
Молчанов Д.П. (Київ) /Бєланов В.І.(Одеса)
  
  
   Приходько
/Матвієвич
  
   6-3 2-6 10-1
  
   Муравйов
/Рассолов

   6-3 5-7 10-8
  
   Манафов
/Концеба
  
   7-5 6-0
  
   Манафов
/Концеба
  
   6-3 6-2
  
18
 
Приходько О.Д. (Павлоград) /Матвієвич Є.Д.(Павлоград)
  
  
19
 
Опанасенко Є.Є. (Київ) /Цепляєв Є.О.(Донецьк)
  
  
   Муравйов
/Рассолов
  
   6-3 3-6 10-7
  
20
 
Муравйов М.В. (Кривий Ріг) /Рассолов М.С.(Дніпро)
  
  
21
 
Мазур Д.С. (Київ) /Слєпкань Д.О.(Бровари)
  
  
   Мазур
/Слєпкань
  
   7-6(2) 7-6(5)
  
   Манафов
/Концеба

   7-6(6) 4-6 10-5
  
22
 
Кисільов Г.В. (Київ) /Стрельченко Д.В.(Київ)
  
  
23
 
Решетняк М.А. (Черкаси) /Козенюк Я.Л.(Миколаїв)
  
  
   Манафов
/Концеба
  
   6-0 6-1
  
24
 
Манафов В.С. (Київ) /Концеба В.К.(Київ)
  
  
25
 
Єрохін Д.С. (Київ) /Бондарь М.Р.(с. Хотів)
  
  
   Антонюк
/Максимчук
  
   6-1 3-6 10-8
  
   Антонюк
/Максимчук

   7-5 6-4
  
   Антонюк
/Максимчук
  
   6-2 3-6 10-6
  
26
 
Антонюк С.А. (с. Святопетрівське) /Максимчук І.Я.(с. Святопетрівське)
  
  
27
 
Куришко Б.С. (Нова Каховка) /Шияновський О.А.(Одеса)
  
  
   Затулко
/Кононенко
  
   6-4 6-4
  
28
 
Затулко М.О. (Київ) /Кононенко В.М.(Київ)
  
  
29
 
Степаненко О.О. (Київ) /Мазур А.А.(Київ)
  
  
   Кирилюк
/Крупський
  
   6-7(5) 7-5 10-8
  
   Каминін
/Кононенко

   6-1 6-0
  
30
 
Кирилюк А.Р. (Київ) /Крупський Д.Г.(Київ)
  
  
31
 
Каминін Д.В. (Київ) /Кононенко В.І.(Київ)
  
  
   Каминін
/Кононенко
  
   2-6 6-4 10-1
  
32
 
Сікорський Ф.К. (Київ) /Єгоров В.О.(Ужгород)
  
  
№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець