Федерація Тенісу України
  Турнір: КУБОК УКРАЇНИ (29.06.2020 - 05.07.2020)        Категорія: A        ДОРОСЛІ   ЖІНКИ   ОСОБИСТИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>


№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
1
 
Мартемянова А.С. (Львів)
  
   Мартемянова

   6-1 6-1
  
   Мартемянова

   6-3 6-3
  
   Мартемянова

   6-4 6-4
  
   Берген

   6-3 6-3
  
   Лазаренко

   7-6(4) 6-2
2
 
Вишкіна М.О. (Харків)
  
3
 
Вдовиченко С.Г. (Київ)
  
   Овчарова

   6-0 7-5
  
4
 
Овчарова Є.Д. (Одеса)
  
5
 
Дятлова К.Д. (Київ)
  
   Дятлова

   2-6 6-0
  
   Зейналова

   7-5 6-4
  
6
 
Соболєва А.К. (Дніпро)
  
7
 
Ващенко А.С. (Київ)
  
   Зейналова

   7-5 6-3
  
8
 
Зейналова С.М. (Святопетрівське)
  
9
 
Берген М.М. (Бровари)
  
   Берген

   7-5 6-2
  
   Берген

   6-2 6-3
  
   Берген

   6-4 6-3
  
10
 
Плаксій Х.В. (Одеса)
  
11
 
Ващенко А.С. (Київ)
  
   Ващенко

   7-5 6-1
  
12
 
Нікіташ М.Е. (Київ)
  
13
 
Чередник Є.В. (Київ)
  
   Пінаєва

   6-2 6-0
  
   Пінаєва

   6-2 6-0
  
14
 
Пінаєва А.А. (Бровари)
  
15
 
Жолдакова А.А. (Київ)
  
   Жолдакова

   6-2 6-3
  
16
 
Запаринюк А.Р. (Львів)
  
17
 
Бокова В.О. (с. Святопетрівське)
  
   Бокова

   6-1 6-2
  
   Бокова

   6-1 6-3
  
   Долженко

   6-2 7-5
  
   Лазаренко

   3-6 6-1 6-0
  
18
 
Котлярова С.В. (Київ)
  
19
 
Петрова М.В. (Одеса)
  
   Петрова

   6-1 6-1
  
20
 
Терлецька О.І. (Львів)
  
21
 
Фрідріх А.І. (Київ)
  
   Долженко

   6-2 6-2
  
   Долженко

   3-6 6-1 6-3
  
22
 
Долженко М.В. (Київ)
  
23
 
Пересипкіна Л.Є. (Кам'янське)
  
   Пересипкіна

   6-2 2-6 6-2
  
24
 
Подураєва М.А. (Львів)
  
25
 
Романишин О.О. (Львів)
  
   Черноморська

   6-2 6-1
  
   Черноморська

   6-4 7-5
  
   Лазаренко

   6-1 6-1
  
  
27
 
Рублевська К.А. (Харків)
  
   Рублевська

   7-5 6-2
  
28
 
Качур К.О. (с. Святопетрівське)
  
29
 
Лазаренко К.Д. (с. Чайки)
  
   Лазаренко

   6-0 6-1
  
   Лазаренко

   6-3 2-6 6-4
  
30
 
Глагола М.О. (с. Святопетрівське)
  
31
 
Пархоменко А.О. (Суми)
  
   Пархоменко

   5-7 6-4 6-3
  
32
 
Скорупська А.К. (Львів)
  
№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець