Федерація Тенісу України
  Турнір: КУБОК УКРАЇНИ (29.06.2020 - 05.07.2020)        Категорія: A        ДОРОСЛІ  ЧОЛОВІКИ   ОСОБИСТИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>


№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
1
 
Манафов В.С. (Київ)
  
   Манафов

   6-2 6-3
  
   Манафов

   6-0 6-0
  
   Манафов

   6-0 6-0
  
   Манафов

   5-7 6-1 6-2
  
   Манафов

   7-6(3) 3-6 6-1
2
 
Федоров Д.О. (Білгород-Дністровський)
  
3
 
Модніков Ф.М. (Донецьк)
  
   Подорожний

   6-0 6-2
  
4
 
Подорожний А.С. (Київ)
  
5
 
Коккін О.А. (Одесса)
  
   Самофалов

   6-2 3-6 6-2
  
   Сарафин

   7-5 6-4
  
6
 
Самофалов Г.Ю. (Одеса)
  
7
 
Кисільов Г.В. (Київ)
  
   Сарафин

   6-1 6-1
  
8
 
Сарафин І.Є. (Коломия)
  
9
 
Брайнін О.Д. (Донецьк)
  
   Брайнін

   6-4 6-3
  
   Городинський

   7-6(3) 7-5
  
   Білобородько

   6-4 6-3
  
10
 
Рассолов М.С. (Дніпро)
  
11
 
Городинський В.А. (Херсон)
  
   Городинський

   3-6 6-2 6-4
  
12
 
Сікорський Ф.К. (Київ)
  
13
 
Білобородько І.Д. (Сєвєродонецьк)
  
   Білобородько

   6-0 6-0
  
   Білобородько

   6-2 6-1
  
14
 
Маркін М.М. (Київ)
  
15
 
Бойчук Р.І. (Львів)
  
   Бойчук

   6-4 6-3
  
  
17
 
Каминін Д.В. (Київ)
  
   Каминін

   6-1 6-0
  
   Дудун

   7-6(3)
  
   Дудун

   6-1 7-5
  
   Сергєєв

   6-1 6-3
  
18
 
Шияновський О.А. (Одеса)
  
19
 
Дудун І.О. (Київ)
  
   Дудун

   6-3 6-2
  
20
 
Антонюк С.А. (с. Святопетрівське)
  
21
 
Концеба В.К. (Київ)
  
   Агинський

   6-4 6-3
  
   Бондарь

   6-4 6-2
  
22
 
Агинський С.Ю. (Кам'янське)
  
23
 
Матвієвич Є.Д. (Павлоград)
  
   Бондарь

   2-6 6-4 6-3
  
24
 
Бондарь М.Р. (с. Хотів)
  
25
 
Муравйов М.В. (Кривий Ріг)
  
   Сергєєв

   6-1 6-1
  
   Сергєєв

   6-4 6-3
  
   Сергєєв

   6-2 2-6 6-2
  
26
 
Сергєєв І.О. (Дніпро)
  
27
 
Опанасенко Є.Є. (Київ)
  
   Бакланов

   6-2 6-2
  
28
 
Бакланов Є.О. (Буча)
  
29
 
Захаров В.А. (Одеса)
  
   Захаров

   1-6 7-6(4) 6-0
  
   Крутих

   6-4 6-1
  
30
 
Олійник В.О. (Київ)
  
31
 
Степаненко О.О. (Київ)
  
   Крутих

   3-0
  
32
 
Крутих О.В. (Київ)
  
№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець