Федерація Тенісу України
  Турнір: Літній Кубок U12 (29.06.2020 - 03.07.2020)        Категорія: A        ДО 12  ЧОЛОВІКИ   ОСОБИСТИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>


№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
1
 
Білозерцев Н.В. (Хмельницький)
  
   Білозерцев

   6-0 6-0
  
   Білозерцев

   6-0 6-1
  
   Білозерцев

   6-1 7-5
  
   Білозерцев

   4-6 6-2 6-2
  
   Білозерцев

   7-6(1) 6-2
2
 
Узенков П.О. (Київ)
  
3
 
Дмитренко А.В. (Київ)
  
   Дмитренко

   6-4 6-3
  
4
 
Мельничин А.М. (Львів)
  
5
 
Малєв Д.Є. (Київ)
  
   Савано

   1-6 6-2 6-1
  
   Савано

   6-2 6-1
  
6
 
Савано М.Д. (Київ)
  
7
 
Курочка Д.П. (Одеса)
  
   Гвилава

   6-4 7-5
  
8
 
Гвилава С.Г. (Шостка)
  
9
 
Грейнерт Е.М. (Нова Каховка)
  
   Грейнерт

   6-0 6-0
  
   Грейнерт

   6-2 6-3
  
   Грейнерт

   7-6(2) 6-3
  
10
 
Корж М.С. (Полтава)
  
11
 
Нікіфоров Є.Р. (Київ)
  
   Ревенко

   6-4 6-3
  
12
 
Ревенко В.А. (Київ)
  
13
 
Осадчий І.Б. (Київ)
  
   Осадчий

   6-1 6-2
  
   Ушаков

   6-1 6-3
  
14
 
Караван А.В. (Київ)
  
15
 
Нехорошков В.Д. (Харків)
  
   Ушаков

   6-0 6-2
  
16
 
Ушаков І.К. (Одеса)
  
17
 
Філіма Р.М. (Київ)
  
   Філіма

   2-6 6-2 6-2
  
   Філіма

   4-6 6-4 6-4
  
   Домбровський

   6-3 2-6 6-2
  
   Домбровський

   6-4 6-1
  
18
 
Четверіков Р.С. (Кривий Ріг)
  
19
 
Чуканов Т.А. (Харків)
  
   Чуканов

   6-1 6-3
  
20
 
Дмитерчук Н.О. (Київ)
  
21
 
Беспалий Д.Д. (Одеса)
  
   Беспалий

   4-6 6-2 6-2
  
   Домбровський

   6-2 6-2
  
22
 
Піралов Г.В. (Львів)
  
23
 
Бердников О.О. (Миколаїв)
  
   Домбровський

   6-0 6-3
  
  
25
 
Бородатюк А.М. (Київ)
  
   Бородатюк

   6-1 6-3
  
   Бородатюк

   6-4 6-4
  
   Втерковський

   6-0 6-3
  
26
 
Скляренко О.В. (Київ)
  
27
 
Садовий Я.В. (Хмельницький)
  
   Казіміров

   6-1 6-2
  
28
 
Казіміров С.С. (Київ)
  
29
 
Ведмеденко Я.Д. (Київ)
  
   Ведмеденко

   1-6 7-6(4) 6-1
  
   Втерковський

   6-0 6-0
  
30
 
Смолич І.О. (Одеса)
  
31
 
Трушеньов Т.Д. (Святопетровское)
  
   Втерковський

   6-3 6-2
  
32
 
Втерковський Д.В. (Івано-Франківськ)
  
№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець