Федерація Тенісу України
  Турнір: Турнір до дня захисту дітей (29.06.2020 - 03.07.2020)        Категорія: 1        ДО 14   ЖІНКИ   ОСОБИСТИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>


№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
1
 
Фірман А.М. (Одеса)
  
   Фірман

   6-0 6-4
  
   Фірман

   6-0 6-3
  
   Фірман

   6-3 6-2
  
   Фірман

   6-0 6-1
  
   Фірман

   6-4 6-3
2
 
Чувакова С.О. (Одеса)
  
3
 
Сачкова Є.Є. (Одеса)
  
   Сачкова

   6-2 6-2
  
4
 
Рябошапка І.Ю. (Дніпро)
  
5
 
Майборода Д.Д. (Одеса)
  
   Майборода

   6-1 5-7 6-1
  
   Чернякова

   6-1 6-0
  
6
 
Фоменко В.О. (Одеса)
  
7
 
Волкова Я.Ю. (Одеса)
  
   Чернякова

   6-0 6-1
  
8
 
Чернякова А.С. (Кам'янське)
  
9
 
Чайникова Є.І. (Одеса)
  
   Чайникова

   6-4 2-6 6-2
  
   Чайникова

   6-0 6-0
  
   Чайникова

   6-1 6-4
  
10
 
Іорданова М.С. (Одеса)
  
11
 
Шарандаченко М.В. (Одеса)
  
   Вайнштейн

   6-4 6-3
  
12
 
Вайнштейн М.О. (Одеса)
  
13
 
Хорнецька Л.К. (Вінниця)
  
   Ткаченко

   6-3 6-1
  
   Ткаченко

   3-6 6-4 6-4
  
14
 
Ткаченко А.Л. (Київ)
  
15
 
Ястремська І.О. (Одеса)
  
   Ястремська

   6-3 6-4
  
16
 
Зеленська Є.О. (Івано-Франківськ)
  
17
 
Титаренко К.С. (Харків)
  
   Лазаренко

   6-3 2-6 6-2
  
   Лазаренко

   6-1 6-4
  
   Мокринська

   6-1 6-1
  
   Мокринська

   1-6 6-3 6-1
  
18
 
Лазаренко М.В. (Одеса)
  
19
 
Гора О.В. (Одеса)
  
   Шарандаченко

   6-4 6-1
  
20
 
Шарандаченко А.В. (Одеса)
  
21
 
Медведєва М.П. (Одеса)
  
   Медведєва

   6-1 6-0
  
   Мокринська

   6-0 6-2
  
22
 
Тув М.Р. (Київ)
  
23
 
Гроза О.С. (Одеса)
  
   Мокринська

   6-0 6-0
  
24
 
Мокринська А.Ю. (Одеса)
  
25
 
Замкова А.О. (Харків)
  
   Замкова

   6-2 6-0
  
   Замкова

   5-7 6-3 6-1
  
   Галієвська

   6-1 6-1
  
26
 
Билінська В.Д. (Одеса)
  
27
 
Флєрко Є.А. (Одеса)
  
   Кривенкова

   6-0 6-2
  
28
 
Кривенкова А.О. (Дніпро)
  
29
 
Коваль У.В. (Вінниця)
  
   Мохаммад

   3-6 6-2 6-3
  
   Галієвська

   6-0 6-0
  
30
 
Мохаммад К.В. (Одеса)
  
31
 
Васильєва О.В. (Одеса)
  
   Галієвська

   6-0 6-0
  
32
 
Галієвська Є.Д. (Одеса)
  
№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець